TR
|
EN

KURSLAR

KURSLAR

SSI KURSLARI CMAS KURSLARI
1 YILDIZ DALICI EĞİTİMİ
1 YILDIZ DALICI EĞİTİMİ
1 yıldız dalıcı eğitimini tamamlayan kursiyerler, dalış ile ilgili teorik konularda bilgilenmiş, dalış donanımlarının hepsini uygun olarak kuşanıp çıkarabilen, bunları su altında doğru olarak kullanıp dalabilen ve teorik eğitimin yanında en az 3 yıldız dalıcı ya da bir dalış eğitmeni ile açık deniz dalışları yapmaya hazır dalıcı haline gelmiş olur. 1 yıldız dalıcının dalış derinliği sınırı ise 18 metredir ve gece dalışı yapamaz.
Devamını Oku
2 YILDIZ DALICI EĞİTİMİ
2 YILDIZ DALICI EĞİTİMİ
Açık deniz dalış deneyimi olan dalıcı ve yanında en az 2 yıldız dalıcı ile birlikte en çok 30 metre derinliğe kadar dalış yapabilen dalıcıdır. 18 yaşından küçükler ancak yanlarında bir 3 yıldız dalıcı ile 24 mt. ye kadar dalış yapabilir. Dalış eğitmeni eşliğinde eğitim amacıyla en çok 42 metre derinliğe kadar dalış yapabilir. Gece dalışı yapabilir.
Devamını Oku
3 YILDIZ DALICI EĞİTİMİ
3 YILDIZ DALICI EĞİTİMİ
Her düzeyde dalıcılara su altında önderlik yapabilecek beceri ve deneyimi olan dalıcıdır. Önderlik yaptığı dalıcıların güvenli dalış kurallarına uygun dalış yapmalarını sağlamakla yükümlüdür. Sualtı kurtarma ve ilkyardım konularında gerekli eğitimi almıştır ve uygulayabilir. Görevli olduğu durumlarda dalışla ilgili kural dışı davranışlarda bulunanları uyarmaya ve gerekirse dalıştan alıkoymaya yetkilidir. Önderliğini yaptığı dalıcıların güvenliğinden birinci derecede sorumludur. En çok 30 metre derinliğe kadar dalış yapabilir, yaptırabilir. Dalış eğitmeni eşliğinde ve eğitim amacıyla en çok 42 metreye kadar dalış yapabilir.
Devamını Oku
SSI TRY SCUBA
SSI TRY SCUBA
Mavi gezegen ile tanışmak mı istiyorsun? SSI Try Scuba ile mavi gezegene yolculuğunuz başlasın... SSI Try Scuba programı, öğrencilere gerekli becerilerin ve bilginin kazandırılması amacıyla sınırlı su ortamında SSI Dalış Profesyoneli ile güvenli, tüplü dalış yaptırma amacını taşır. Su altını tanımak ve dalışın heyecanını yaşamak için maksimum 5 metrede, aktif SSI Dive Control Specialist veya daha yüksek seviyedeki eğitmen nezaretinde havuz/sınırlı su şartlarında uygulanır.
Devamını Oku
SSI OPEN WATER DIVER
 SSI OPEN WATER DIVER
Maceraya, bugün başlayın! Open Water Diver Programı, başlangıç seviyesi dalış eğitimini içermektedir. Bu program sonunda, sizin gibi open water diver sertifikasına sahip bir dalıcı ile birlikte dünyanın her yerinde, 18 metreye kadar dalabilme yetkisine sahip olursunuz. Bu kursta, Scuba malzemelerinin tanımı ve kullanımını, bazı dalış hastalıklarını, dalışın dalıcı üzerindeki etkilerini, dalışı planlamayı ve uygulamayı, sualtında karşılaşabileceğiniz bazı küçük problemleri nasıl çözeceğinizi, sualtında dalış arkadaşınızla nasıl iletişim kurmanız ve yönünüzü nasıl bulmanız gerektiği gibi bilmeniz gereken temel bir çok bilgiyi öğrenecek, ve kursun sonunda uluslararası geçerliliğe sahip SSI Open Water Diver Sertifikası’na sahip olacaksınız. Bu sayede kendine güvenen dalıcılar olarak dünyanın her yerinde güvenli ve keyifli dalışlar yapabileceksiniz.
Devamını Oku
SSI ADVANCED ADVENTURER
SSI ADVANCED ADVENTURER
SSI Advanced Adventurer programı her hangi bir uzmanlık kurs programına karar vermeden önce bir çok uzmanlığı denemenize olanak sağlar. Dalış maceranıza devam ederken ileri seviye eğitimin ne olduğunu anlamak ve değerlendirmek adına çok önemli bir yoldur.
Devamını Oku
SSI ADVANCED OPEN WATER DIVER
SSI ADVANCED OPEN WATER DIVER
Advanced Open Water Diver sertifikasını alabilmek için 4 SSI Specialty (SSI uzmanlık) kursu tamamlamanız ve kayıtlı toplam 24 dalış yapmış olmanız gerekmektedir.
Devamını Oku
SSI MASTER DIVER
SSI MASTER DIVER
Diver Stress and Rescue veya eşdeğeri programı ile dört (4) ilave SSI Uzmanlık programını bitirmiş ve açık deniz dalış sayısı toplam 50 olan dalıcılar SSI Master Diver sertifikası kazanma hakkına sahip olurlar.
Devamını Oku
SSI DIVE GUIDE
SSI DIVE GUIDE
SSI Dive Guide programı; öğrencilerin güvenli ve keyifli bir şekilde rekreasyonel scuba dalışlarda sertifikalı dalıcılara nezaret edebilmeleri ve rehberlik yapabilmeleri için gerekli bilgi ve becerileri kazandırmak amacıyla tasarlanmıştır. Aktif statüdeki Dive Guide, aşağıdaki programların eğitim, sertifikasyon ve denetimlerini yürütebilir:
Devamını Oku
SSI DIVE MASTER
SSI DIVE MASTER
Dive Guide ve Science of Diving Uzmanlık Programının toplamı Divemaster' a eşittir. Tüm SSI rekreasyonel kurslarda sertifikalı asistan olarak görev alabilir. SSI Dive Control Specialist programına kayıt yaptırabilir.
Devamını Oku
SSI SCUBA DIVER
SSI SCUBA DIVER
“Dalışı çok sevdim. Öğrenmek istiyorum ama çok vaktim yok.” mu diyorsun? SSI Scuba Diver programı tam sana göre!
Devamını Oku
SSI SCUBA SKILLS UPDATE
SSI SCUBA SKILLS UPDATE
Dalışa altı ay ve daha uzun süre ara verdiğinizde, yeni bir ekipman denemeniz gerektiğinde veya ihtiyaç hissettiğiniz her an başlangıç seviyesi dalış derslerinde öğrendiğiniz temel scuba becerilerinizi güncellemek, yeni ekipmanlarınızın performansını ölçmek, sezon başı suya kolayca adapte olmak için geliştirilen program, hem becerilerinizi güncel tutar, hem de dalışlarınızın daha güvenli ve konforlu geçmesini sağlar.
Devamını Oku
SSI UZMANLIK KURSLARI
SSI UZMANLIK KURSLARI
SSI Mükemmel Yüzerlilik, SSI Derin Dalış, SSI Navigasyon, SSI Gece ve Kısıtlı Görüş ,SSI Kuru Elbise Dalışı, SSI Bot Dalışı, SSI Batık Dalışı,SSI E.A.N Zenginleştirilmiş Hava Nitrox, SSI React Right (First Aid / Oxygen Provider / AED), SSI Dalıcı Stres ve Kurtarma, SSI Fotoğraf ve Video, SSI Deniz Ekolojisi, SSI Dalış Bilimi
Devamını Oku
Copyright 2017 by naturablue.com. Tüm Hakları Saklıdır.