TR
|
EN

KURSLAR

KURSLAR

PADI KURSLARI CMAS KURSLARI SSI KURSLARI
Discovery
Discovery
Bu programda standart PADI Open Water Diver Eğitiminin ilk gününden seçmeler içeren bir egzersiz dalışı ve ikinci bir açık deniz dalışı yer alır. Video gösteriminden sonra bir eğitmen yapacağınız egzersizleri, temel güvenlik ve su altına uyum bilgileri ve becerileri sığ suda tekrarlayıp, su altının keyfini eğitmenimiz eşliğinde çıkarın.
Devamını Oku
PADI Scuba Diver
PADI Scuba Diver
Eğitmen ile birlikte yapacağınız teorik çalışmalar ve sualtı becerileri sonucunda, eğitiminizi tamamlayarak, size dünyanın her yerinde 12 m derinliğe kadar dalabilme imkanı tanıyan Scuba Diver brövenize sahip olabilir, mavi gezegenin kapılarını açabilirsiniz. Vakit bulduğunuzda ilave eğitimi tamamlayıp, PADI Open Water sertifikanıza da kavuşabilirsiniz. 14-15 yaş arası genç dalıcılar için “Junior Scuba Diver Kursu” talimatları geçerli olmaktadır.
Devamını Oku
PADI Open Water Diver
PADI Open Water Diver
PADI Open Water Diver, dünya üzerindeki en popüler dalış sertifikasıdır. Uzman eğitmenler eşliğinde gerçekleştirilen teorik yapılaşma, sığ su eğitimleri ve deniz dalışları sonucu, güvenlik kuralları, dalış malzemeleri, temel dalış becerileri ve teknikleri konularında bilgi ve tecrübeye sahip olup, 18 m derinliğe kadar dalabilir, uluslararası geçerliliği olan sertifikanızla, mavi gezegene adım atabilirsiniz. PADI sisteminde, 14-15 yaş arası genç dalıcılar için “Junior Open Water Diver Kursu” talimatları geçerli olmaktadır.
Devamını Oku
PADI Adventure Diver
PADI Adventure Diver
Temel dalış eğitiminizi tamamladınız ve ilgi alanlarınızı belirlemeye başladınız. Artık, “batık dalışı”, “gece dalışı”, “mükemmel yüzerlik”, “sualtı fotoğrafçılığı” ve benzeri uzmanlık konularıyla tanışmak istiyorsunuz. Eğitmeninizin size sunacağı PADI Advanced kursu listesinden seçeceğiniz üç uzmanlık dalışını, kuramsal eğitimi ve pratik uygulaması ile gerçekleştirdikten sonra, PADI ADVENTURE DIVER brövesine hak kazanabilirsiniz. 10-14 yaş arası genç dalıcılar için “Junior Adventure Diver Kursu” talimatları geçerli olmaktadır.
Devamını Oku
PADI Advanced Open Water Diver
PADI Advanced Open Water Diver
Dalış konusundaki teorik bilgilerinizi ve dalış tecrübenizi geliştirerek, su altında daha bağımsız hareket etmek istiyorsanız, ve PADI OPEN WATER DIVER veya dengi bir sertifikaya sahipseniz, PADI ADVANCED OPEN WATER DIVER kursuna başlayabilirsiniz. PADI sisteminde teorik bilgilerinizi geliştiren eğitimden sonra, size sunulan gerekli dalışlar listesinden beş dalışı tamamlamanız gerekir. Bu sertifika için, “Derin Dalış” ve “Su altında Yön Bulma Dalışı” zorunludur. Diğer üç dalışı, batık dalışı, gece dalışı, mükemmel yüzerlik, arama & kurtarma, su altı doğacısı, bot dalışı, zenginleştirilmiş hava dalışı, balık tanımlama, sualtı fotoğrafçılığı, sualtı videoculuğu vb. uzmanlıklardan seçebilrisiniz. PADI sisteminde, 14-15 yaş arası genç dalıcılar için “Junior Advanced Diver Kursu” talimatları geçerlidir.
Devamını Oku
EMERGENCY FIRST RESPONSE
EMERGENCY FIRST RESPONSE
EFR Primary Care Kursu, genel ilk yardım kurallarını, suni solunumu ve kalp masajını öğreneceğiniz bir kurstur. Dalış kursu olmamakla beraber, herkes için gerekli olan temel ilk yardım ve hayata döndürme bilgilerini kapsar ve Padi Rescue Diver Kursu’na başlayabilmek için, alınması zorunlu bir sertifikadır.
Devamını Oku
PADI RESCUE DIVER
PADI RESCUE DIVER
PADI RESCUE DIVER Kursu, dalışta meydana gelebilecek kazaların önüne geçmenin ve acil durum uygulamalarının öğretildiği, oldukça önemli bir kurstur. Kurs, teorik eğitimler, sığ su egzersizleri, açık denizde beceri uygulamaları ve acil durum senaryolarından oluşur. 14-15 yaş arası genç dalıcılar için “Junior Rescue Diver Kursu” talimatları geçerlidir.
Devamını Oku
PADI DIVE MASTER
PADI DIVE MASTER
PADI DIVEMASTER kursu, teorik ve pratik yapılaşmanızın profesyonel düzeye ulaşmanızı sağlayan, yoğun bir eğitim programıdır. Bu süreçte katılımcılar, fizik, fizyoloji, dalış ekipmanları, dalış ortamı ve çevre, dekompresyon teorisi ve dalış tabloları, dalış sağlığı, PADI standartları, PADI Dive Master’ın yürütebileceği eğitimler, dalış endüstrisi ve PADI Profesyoneli olmak ile ilgili teorik çalışmalar yapar.
Devamını Oku
Copyright 2017 by naturablue.com. Tüm Hakları Saklıdır.