cmas   padi

Ekipman

Seçim & Bakım

Ekipman, dalıcıların en fazla dikkat etmesi gereken noktalardan biridir. Dalış ekipmanlarının kaliteli, iyi bakımlı ve kesinlikle standartlara uygun olması gerekir. Çünkü doğru seçilmiş ekipman, olası psikolojik ve fiziksel zorlukları bertaraf etmenin ve sualtı güzelliklerini daha iyi keşfetmenin temel aracıdır. Doğru ekipman seçimi kesinlikle taviz verilmemesi gereken bir konudur ve dalışta " idare eder ekipman " anlayışına yer yoktur.

Dalış teknolojisini ve bilimsel gelişmeleri yakından takip etmek ve gelişmelere uygun değişiklikleri yapmak dalıcının ve bir dalış merkezinin en önemli sorumluluklarındandır. Gelişen teknoloji dalışı daha pratik ve keyifli hale getirmekte, hem de güvenliği arttırmaktadır.

Ekipman seçiminde biçimsel faktörler yerine amaca uygunluk esas alınmalıdır. Kullanılan ya da seçilen malzemenin pratik olması ile birlikte dayanıklılığı da ön planda tutulmalıdır.

Malzemelerin kullanım sonrası bakımı (tatlı su ile durulanması v.b.) aksatılmamalı, periyodik genel bakımları ise mutlaka yetkili servislerinde yada uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Basit boşvermişliklerin ve dikkatsizliklerin olumsuzluklar doğurabileceği unutulmamalıdır.

İhtiyaç duyduğunuz tüm ekipmanları, naturablue SHOP 'tan temin edebilirsiniz.

Ekipmanlarınızı dalışa geldiğiniz süre boyunca teknemizde güven içinde bırakabilirsiniz. Tüm ekipmanınız her dalış sonrası, teknemizde bulunan sorumlular tarafından korunacaktır. Siz de ekipmanlarınızı güneş altında taşıma zahmetinden kurtulacak, tatilinizin keyfini çıkaracaksınız.Naturablue Head Office
Likya Cad. No:1/A Kaş/Antalya/TURKIYE
GSM : (+9) 0 532 416 5775
Tel & Fax : (+9) 0 242 836 2580
natura@naturablue.com
Belgium Office
Beringersteenweg, 60 3550 Heusden-Zolder
Gsm: +32 (0) 475 79 13 66
Tel: +32 (0) 11 42 66 19
e-mail: naturadiving.kas@telenet.be
design: