cmas   padi

Dalış Turları

Standart Dalış Turu

Standart dalış programımızda her gün iki tur yapmaktayız; İlk dalış için sabah 09:30 'da hareket ediyor, 12:30 gibi limana geri dönüyoruz. İkinci dalış için ise saat 14:30 'da hareket ederek 17:30 'da dönüyoruz.

Kaş'ın yapısı ve dalış noktalarının özelliği günün değişik şekillerde değerlendirilmesine de fırsat tanımaktadır. Misafirlerimiz aynı gün içerisinde farklı aktiviteler yapılabilmektedir. Örneğin sabah dalışına gelip öğleden sonra başka bir tura katılabilirsiniz. Dalış yapmayan partneriniz -teknenin yoğun olmadığı zamanlarda- sabah sizinle tekneye gelerek yüzebilir, güneşlenebilir, öğleden sonra ise dinlenebilir ya da alışveriş yapabilir.
Ekipmanları hazırlamak için dalışlardan yarım saat önce teknede buluşuyoruz.
Tüm dalışlarımız, küçük gruplar halinde (max.5 kişi) ve her grubun başında bulunan rehberler tarafından özenle düzenlenmektedir. Dalış öncesi gruplandırma yapılmakta ve dalış noktası ile ilgili detaylı bir brifing verilmektedir.

Günlük Tur

Zaman zaman (dalıcılarımızın talebine de bağlı olarak) günlük dalış turları da düzenlemekteyiz. Sabah 9:30'da limandan ayrılıyor, normal dalış programımızın haricindeki (ancak günübirlik gidilebilecek mesafedeki) noktalardan birine giderek ilk dalışımızı yapıyor, ardından da turkuaz koylarımızdan birine demirleyip teknede mangal partisi düzenliyoruz. Yemekten sonra ise ikinci

dalışa kadar geçecek zamanı dinlenerek yada çevre gezintisi yaparak hep birlikte değerlendiriyoruz. Yine başka bir noktaya yaptığımız ikinci dalışın ve eğlenceli bir günün ardından saat 17:00 gibi limana dönüyoruz.

Gece Dalışı

Gece dalışı için uygun sertifikaya sahip dalıcılar ile önceden planlayarak eğitim amaçlı ve bir paket programın parçası olarak gece dalışları düzenlemekteyiz. Hava kararırken denize açılıp dalış noktasına demirleyerek hazırlıkları tamamlayıp (fener v.b. ekipman) dalış ile ilgili detaylı bir brifing verdikten sonra küçük gruplar halinde dalışa başlıyoruz.

Naturablue Head Office
Likya Cad. No:1/A Kaş/Antalya/TURKIYE
GSM : (+9) 0 532 416 5775
Tel & Fax : (+9) 0 242 836 2580
natura@naturablue.com
Belgium Office
Beringersteenweg, 60 3550 Heusden-Zolder
Gsm: +32 (0) 475 79 13 66
Tel: +32 (0) 11 42 66 19
e-mail: naturadiving.kas@telenet.be
design: